Округу знайомства в Мукачево Україна

Гірські лижі Карпати взимку неперевершені! Навіть те, що Ви не лижник — не зрозуміти, якщо разочок не спустишся з гори. А якими незабутніми стануть фото в гірськолижному спорядженні на фоні чудових Карпат! Хочете замовити розміщення свого об'єкту? Заповніть форму зворотнього зв'язку  — і ми з вами зв'яжемося. info Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту. Toggle navigation. Відпочинок в Карпатах проживання харчування подорожі туристичні послуги музеї пам'ятки. оздоровлення спа, cауни, басейни пошук лікування бальнеокурорти поради про курорти.

дітям корпоратив магазини транспорт автомобілістам.

Навігаційне меню

Україна Польща Словаччина. INFO Україна Польща Словаччина Західна Україна Закарпатська область Івано-Франківська область Львівська область Тернопільська область Чернівецька область Закарпатська область Мукачівський район Берегівський район Рахівський район Тячівський район Ужгород та Ужгородський район Хустський район Мукачівський район Мукачево Абранка Біласовиця Бобовище Великі Лучки Верхня Грабівниця Вовчий Воловець Ганьковиця Голубине Гукливий Жденієво Збини Зняцьово Карпати Латірка Неліпино Нижні Ворота Павлово Пашківці Перехресний Підполоззя Плоске Поляна Сасівка Свалява Синяк Скотарське Солочин Стройне Сусково Уклин Чинадійово Щербовець Яківське Мукачево Готелі 5 Ресторани 2 Дегустації 2 Магазини 1 Сауни 1 Музеї 5 Тур.

послуги 2 Інформ. центри 1 Пам'ятки 5 Дозвілля, екскурсії, активний відпочинок. Західна Україна. Закарпатська область.

РЛС \

Мукачівський район. Дозвілля, екскурсії, активний відпочинок. відкрити на повний екран. збільшити карту.

зменшити карту. Туристичний оператор МКП «ЕКСКУРСІЯ» Про компанію:. Закарпатська обл. Мукачево пл. Федорова 4 або вул. ua www. Варто відвідати. Про нас. Ми у соціальних мережах. Хоча перша письмова згадка відноситься до  р. Найдавніші археологічні знахідки відносяться до епохи палеоліту рр. Федір Коріянтович перебудував замок, викопав криницю 85 м завглибшки.

Мукачево — Вікіпедія

Наступні власники замку продовжували його перебудову. Внутрішній берег викопаного рову був обнесений дубовим частоколом, який називався паланком, від нього походить сучасна назва замку — "Паланок".

Найважливіші події в замку припадають на ХVІ ст. З до  рр. замок зазнавав постійних облог, але взяти його силою не вдавалося.

Туристичний оператор МКП «ЕКСКУРСІЯ»

Ілона Зріні, яка керувала обороною замку, підступно обманута, підписала акт про капітуляцію. Наприкінці ХVІІ ст. замок набуває теперішнього вигляду. З по  рр. мукачівський замок стає центром національно-визвольної війни угорського народу під керівництвом князя Ференца ІІ Ракоці. Після поразки він залишив батьківщину і замок перейшов у руки Габсбургів.

У  р.

тут відкрито державну політичну в'язницю, яка проїснувала до  р. У  рр. у замку були розташовані військові частини чехословацької республіки,  — угорські, а з  — радянські військові частини і сталінська в'язниця. у замку розташоване професійно-технічне училище. в Мукачівському замку відкрито історичний музей.

Колись дуже давно, в часи, про які вже втратилася пам'ятка, коло виходу з-поміж гір на широку рівнину Дунайської долини, де лежить місто Мукачево, оселився зі своїм військом чужоземний князь.

Він підкорив усіх жителів околиці Мукачева й наказав їм будувати для нього замок-фортецю, бо йому ніде було жити. Архів оригіналу за 23 вересень Процитовано 12 квітня Категорії : Міські ради України Мукачево Міські ради Закарпатської області. Приховані категорії: Вікідані:Pвідсутня Незавершені статті про Закарпатську область. Навігаційне меню Особисті інструменти Ви не увійшли до системи Обговорення Внесок Створити обліковий запис Увійти.

Простори назв Стаття Обговорення. Перегляди Читати Неперевірені зміни Редагувати Редагувати код Переглянути історію. Головна сторінка Поточні події Нові редагування Нові сторінки Випадкова стаття.

Мукачівська міська рада

Портал спільноти Кнайпа Довідка Пожертвувати. Посилання сюди Пов'язані редагування Спеціальні сторінки Постійне посилання Інформація про сторінку Цитувати сторінку Елемент Вікіданих. Створити книгу Завантажити як PDF Версія до друку. Cebuano Редагувати посилання. Закарпатська область. Адміністративний центр. Код КОАТУУ.